MADAR 7 - INTERNETOWY SYSTEM ERP

7 to najbardziej zaawansowane w Polsce oprogramowanie klasy ERP zbudowane w podwójnej technologii - obsługiwane przez przeglądarkę.

Użytkownicy otrzymują jednocześnie standardowy produkt okienkowy, który może być instalowany na ich osobistych komputerach, a także możliwość pracy przez internet, za pomocą przeglądarki. Oba rozwiązania są w pełni kompatybilne i korzystają z tych samych baz danych.

Program przeznaczony jest dla firm, które poszukują rozwiązania pozwalającego na ścisłą współpracę na poziomie systemu informatycznego, niezależnie od miejsca pracy. 7 jest bezpośrednim następcą programu Madar ERP 6.0 - produktu rozwijanego od 1991 roku.

Co system oferuje poszczególnym grupom użytkowników?

 • Odbiorcy mogą składać zamówienia w sklepie internetowym i kontrolować online stan ich realizacji. Ponadto otrzymują możliwość sprawdzenia zadłużenia czy wysłanej korespondencji.
 • Pracownicy firmy używającej systemu mogą sprawdzić poprzez internet liczbę dni niewykorzystanego urlopu, wynagrodzenie lub umowę.
 • Handlowcy mają pełny dostęp online do aktualnej bazy klientów, złożonych zamówień, przeprowadzonych transakcji i ich realizacji.
 • Administratorzy nie muszą instalować żadnego dodatkowego programu w oddziałach firmy, dzięki temu bez problemu można też dodać nowy komputer lub wymienić stary bez konieczności żmudnej instalacji.

MADAR 7 obejmuje

 • MRP - rozliczenie produkcji, zlecenia produkcyjne, receptury, plan produkcji,
 • Magazyn - magazyn, zaopatrzenie, zbyt,
 • Handel - fakturowanie, warunki współpracy, cenniki, zamówienia,
 • F-K - finanse, księgowość, rachunkowość zarządcza, środki trwałe,
 • CRM - zarządzanie kontaktami z klientami, praca grupowa,
 • Kadry-Płace - kadry, płace, rozliczanie czasu pracy,
 • Kancelaria - dziennik korespondencji, obieg dokumentów, szablony pism,

Praca przez internet

Praca przez internet za pomocą interfejsu przeglądarkowego oznacza nieograniczony dostęp do programu z każdego komputera, niezależnie od zainstalowanego na nim systemu operacyjnego. Dotyczy to także notebooków, smartfonów i tabletów, bez instalacji i dodatkowych konfiguracji. Dzięki temu, że cała baza znajduje się na serwerze nie ma ryzyka utraty czy kradzieży danych z osobistego komputera użytkownika.

Aplikacja internetowa została przygotowana zgodnie ze standardem HTML 4.01, CSS 2.0, W3C Konsorcjum. Bezpieczeństwo danych zapewniono poprzez zastosowanie szyfrowanej transmisji danych przy pomocy HTTPS oraz kluczy chronionych szyfrem DES.

Ciekawe realizacje

Zobacz: Lista naszych klientów

MADAR 7

Gdzie pracuję ...

Czy wiesz, że ..

Madar 7 - desktopowy

Termin "desktopowy" używany jest w znaczeniu: program instalowany na komputerze osobistym, pod systemem Windows XP/Vista/Windows 7. Można również instalować program na serwerze i obsługiwać go po przez sieć.

Płyta czołowa MADAR 7 Mobile

Powstały również wersje używane jako desktop pod Linux SuSe/Gentoo/Debian/Aurox. Ze względu jednak na fakt, że Linux nie zadomowił się na komputerach osobistych – ich rozwój został zarzucony.

Madar 7 Mobile - mobilny

Termin "mobilny" używany jest w znaczeniu: program instalowany na serwerze i obsługiwany przez przeglądarkę. To rozwiązanie, pozwala na zdalną pracę (poza siedzibą firmy) w dowolnym czasie i na dowolnym komputerze podłączonym do sieci internet.

Płyta czołowa MADAR 7 Mobile

Próby z wersją desktopową pod Linux pozwoliły na równomierny rozwój programu mobilnego pracującego pod systemem operacyjnym: Windows oraz Linux. Rozpoczęły się również prace nad przeniesieniem częściowej funkcjonalności na urządzenia mobilne – na chwilę obecną dla pracujących pod systemem Android.