Madar7 w chmurze - internetowy system ERP

Wypróbuj Madar7 w dogodnej dla siebie wersji

Systemu Madar7 możesz używać online przez standardową przeglądarkę internetową logując się do swojego konta (usługa w chmurze) lub też instalując klasycznie program na swoim komputerze. Od Ciebie zależy, która forma jest dla Ciebie bardziej dogodna.

Poznaj program zanim kupisz

Dla osób zainteresowanych systemem Madar7 przygotowaliśmy możliwość bezpłatnego zapoznania się z systemem w wybranym przez siebie wariancie:

  • załóż konto konto testowe by przez 60 dni bez opłat i zobowiązań wypróbować na własnych danych usługe Madar7 w chmurze,
  • zobacz demo online usługi Madar7 w chmurze, z przykładowym zestawem danych, bez zakładania konta,
  • pobierz program instalacyjny by przez 30 dni testować Madar7 na swoim komputerze.

Konto testowe

Madar7 system finansowo - księgowy online dla biura rachunkowegoKonto testowe Madar7 w chmurze założymy dla Ciebie na 60 dni zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Otrzymasz od nas adres swojego indywidualnego konta wraz z danymi do logowania. Po okresie testowym możesz kontynuować pracę na wprowadzonych danych, zacząć od początku lub jeśli nie będziesz zadowolony konto zostanie zamknięte.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO TESTOWE

Demo online

Madar7 system finansowo - księgowy online dla biura rachunkowegoMożesz sprawdzić jak działa i wygląda program bez zakładania konta testowego. Poprostu zaloguj się do udostępnionej przez nas wersji demonstracyjnej.
UWAGA! w przypadku demo online wprowadzaj wyłącznie fikcyjne dane ponieważ są one widoczne dla wszystkich użytkowników sieci Internet.

Zaloguj się do wersji demo podając login demo, hasło demo.

ZOBACZ DEMO ONLINE

Demo programu instalowanego

Możesz pobrać program instalacyjny Madar7, zainstalować go na swoim komputerze i przez 30 dni testować go za darmo, na oferowanej przez nas wersji DEMO. System Madar7 w wersji instalowanej jest klasyczną aplikacją na systemy Windows.

POBIERZ


Więcej informacji:
System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8 / 10
Warunki licencji systemu instalowanego Madar7
Instrukcja obsługi Madar7

Moduły programu Madar7